Nissan’ın Müşteri Hizmetleri Anlayışı! – SD Kart Sorunu

Bir yanıt yazın

Comment as a guest.

  1. Nissan yalanmış yalan kalacak 2 aracım vardı ikisinide Nissan yazısını ismini çizerek sattım.

  2. Birleşelim Nisan’ı bu ayıplı maldan dolayı insanları aldatmanın ne OLDUĞUNU gösterelim birleşelim.

  3. 2012model #qashqai aracı satın alırken, bayii navigasyon güncellemesi için halen çalışma yapılıyor çalışma bitince güncellemeler ücretsiz olarak yapılacak diye beni güzelce kandırdılar. Ama öğrendim ki, güncelleme çalışmaları bitmiş ve Nissan 350 tl+ KDV gibi bir fiyata güncellemeyi yapıyormuş. Arabaya 74000 tl para verdim. bir senedir yetersiz olan yazılımdan dolayı navigasyonu kullanmıyorum. Nissan’dan aldığım/alacağım bu son araç. 100 tl’ye ömür boyu güncelleme yapılan cihazlar varken, Nissan ne

  4. Ben her zaman kendi sorunlarımı kendim çözdüm. Nissan’ın bu yaptığı sorumsuzluk. Arabalarını çağırıp nevigasyon sorunlarını ücretsiz çözmesi gerekir.

  5. Evet arkadaşlar yukarıda yapılan eleştiri yorumlarına aynen katılıyorum. Ben de 2012 model Qashqai otomobil aldım. Almaz olaydım aldım alalı sorunları bitiremedim. Diyebilirim ki bir tofaş arabam olaydı da bu olmayaydı. Servisleri beş para etmez garantisi bitene kadar git-gel taktiği. Arıza lambasını bilgisayara sokuyorlar ve arıza ikaz işareti gidiyor tamam sen bunu böyle kullan devam ederse yine gelirsin. Olmadı kullanıcı hatası döşemeye başlıyorlar. Alırken navigasyon güncellemesi aynı hiç bir para söylenmedi güncelleme yapmak için. Şimdi ise yeni güncelleme geldi gel bir seni öpelim diyorlar. Yazıklar olsun böyle müşteri hizmetine ve memnuniyetine.

    1. İbrahim bey merhabalar, ben İzmir’de yaşıyorum. Burada, en azından benim gittiğim serviste hiç bir sorun yaşamadım. Yaşadığınız ili ve gittiğiniz servisi belirtirseniz sanırım daha iyi olur. Saygılarımla.

  6. Doğadaki tüm hayvanlar yönlerini içgüdüleri ile bulurlar. TOSBAĞA. Kullan iç güdülerini. O da olmuyorsa gezmeye veya tatile giderken beni de al yanına ben senin adına bakkala, manava, benzinciye adres sorarım.

  7. Nissan almakla büyük hata yapmışsın. Bana sorsaydın alma derdim. Bütün Nissan bayilerindede mi sorun olur arkadaş. Arabayı sattık nasıl inek gibi sağarız hesabı yapılıyor. Hani nerde kaldı sizin müşteri memnuniyetiniz. Yerinde olsam Nissan’ı boşar Wosvagen Tiguan alırım.

Read Next

Sliding Sidebar