Nuri Yıldırmaz

Bir yanıt yazın

Comment as a guest.

 1. Özgür, babanın vefatını yeni duydum ben dört aydır Amerika’dayım haberim olmadı. Ölümler sonsuz ayrılıktır ama hatıralarıyla da, geride bıraktığı değerleriyle, anılarıyla da ölümsüzleşirler. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Sizlerin de hepinizin başı sağ olsun.

  1. Şefim, çok teşekkür ederim, dostlar sağ olsun. Sıralı ölüm olsun…

 2. Ne güzel günmüş teşekkür ederim yeğenim. Hep gülmüşüz, bunun mimarı da sen ve Sevil’siniz.

 3. Canım Dayım,
  Ben Hala inanamiyorum… Çok üzülüyorum… ama seni son Kez gördüm… öptüm seni… kokunu aldım, son Kez…Canım dayım, bitanecik Dayım, merhametli Dayım, seni çok ve çok özlüyorum…
  Mekkanın cenhet olsun Canım Dayım.
  Yeğenin Emre Gülfirat

 4. Sevgili dayımı anlatmak için kitap yazmak lazım. O kadar çok hatıram var ki dayımla kitaplar dolar. Yeğenleri içerisinde herhalde en çok hatırası benimle vardır. Beni 6. çocuğu gibi görürdü. Ben bugün ne isem dayımın büyük emeği ve etkisi olmuştur. Bana hep derdi ki yeğen başkaları sana kötüyse sen onlara iyi ol. Yaşama bakışı bu kadar hümanist ve iyimserdi. Senin bana söylediklerin ve senden öğrendiklerim bana her zaman yol gösterecek. Senden öğrendiklerimi de Kendi oğluma öğretiyorum. Rahat uyu dayıcığım.

 5. Sivas’ta o yıllarda öğrencinin okul dışında öğretmenle arkadaş olabileceğini kanıtlayan, Bugünkü siyasi bilincimin mimarı: Adam gibi adam, canım hocam.

Yıldırmaz Ailesi Soy Ağacı

Özgür Yıldırmaz

Sliding Sidebar