Kanser Ölüme Sebep Olmaz

Kanser Ölüme Sebeb Olmaz!

Bu çok ÖNEMLİ DİKKAT! – VİTAMİN D
Andreas Moritz aşağıda bağlantısı bulunan videoda bedenin nasıl kendisini tedavi ettğini anlatıyor. Bu ne yazık ki hep gözden kaçırılan bir konu. Benim kanserle ilgili okuduğum yığınla yazıda hep Vitamin D eksikliği çıkıyor. Hatta tavsiye verirken bile bunu unutabiliyorum. Andreas Moritz bütün kanser hastalarına bakın hepsinde Vitamin D eksikliği görürsünüz diyor.

Benim de yaptığım bütün araştırmalarda hep D Vitamini eksikliğine rasladım. Burda çok pozitif konuşuyor eğer yeterli Vitamin D yani güneş ışığı alırsanız; ne grip, ne nezle ne de bir hastalığa yakalanmazsınız, yakalansanız bile vücut kendisini kısa sürede onarır. Vücutta tümörler oluşur sonra yine oluştukları gibi yok olurlar. Vücudun bağışıklık sistemi güçlü olduğunda vücut kendisini çabucak tedavi eder. 

Videodan ayrı olarak görmemezlikten geldiğim bir konu bu! Modern yaşam, bilgisayarlar, kapalı odalar, kapalı çalışma alanları, evden çıkıp işe gitme, hep kapalı ortamlarda kalma hepimizde D vitamini eksikliğine sebebiyet veriyor. Bu hep unuttuğumuz bir konu, ben tavsiye verirken bile unutabiliyorum. Bazen vücudumda bir şey eksik ne eksik ne eksik diye düşünürken bu video karşıma çıktı. Seyrederken hem sıkıldım, hem sevindim çünkü başa kaka kaka D Vitamini diyor.

Sosyetik toplumumuzda en ufak bir şeyde gidip ellerimizi yıkarız, halbuki derimizin üstünde derimizi koruyan bakteriler vardır. Bu bakteriler derimizin sağlıklı kalmasını sağlar. Bu bakterileri biz yok ettiğimizde, bağışıklık sistemimiz zayıflar, tenbelleşir-Bu kısımda söylediklerine katıldığımı söyleyemem.-Tekrar ilginç bir görüş söylüyor “kanser hücrelerinin vücudumuzda olması bağışıklık sistemini canlı ve aktif halde tutar. Bedenimizde yaşamımız boyunca her zaman kanser hücreleri vardır (bu sözü çok doğru). Bedenimiz her zaman bu kanser hücrelerine sahiptir.

Şimdi daha ilginç bir şey söylüyor: “Ölen insanlarda yapılan otopsilerin %80-85 inde bu insanların tümör ya da kanserden ölmedikleri görülmüştür. Kanserin kendisi ölüme sebebiyet vermez, kanserden dolayı ölmezsiniz. Tümörler ortaya çıkar ve sonra yok olurlar, giderler. Eğer ortamı değiştirirse, yediği diyeti düzeltir sağlıklı beslenirse, stresi düşürürse ve GÜNEŞE ÇIKIP D VİTAMİNİ ALIRSA VÜCUT ZATEN KENDİSİNİ TEDAVİ EDER. NEDEN İNSANLAR KIŞ AYLARINDA GRİP NEZLE OLURLAR ÇÜNKÜ VİTAMİN D DÜŞÜK ORANDADIR. NEDEN GRİBE YAKALANIRIZ MİKROPLARDAN DOLAYI HASTA OLMAYIZ. YETERLİ EGZERSİZ, YETERSİZ GIDA VE YETERSİZ D VİTAMİNİNDEN DOLAYI HASTA OLURUZ. AMERİKALILARIN %85 inde VİTAMİN D DÜŞÜKLÜĞÜ VARDIR. KANSER HASTALARINA BAKTIĞIMIZDA D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİNE SAHİP OLDUKLARINI GÖRÜRÜZ 2 GÜN ÖNCE BİR ÜNİVERSİTEDE YAPILAN ARAŞTIRMAYA GÖRE (Creighton University School of Medicine) KANSER HASTALARININ % 77 Sİ VİTAMİN D SEVİYESİ NORMAL SEVİYELERDE OLDUĞUNDA KORUNURLAR YANİ KANSER OLMAKTAN KORUNURLAR.”

EĞER % 77 BAŞARI ŞANSI VARSA DÜŞÜNSENİZE İLAÇ ŞİRKETLERİ İÇİN % 77 LİK BİR KAYIP DEMEK BU!. 

KEMOTERAPİ İLAÇLARININ BAŞARI ORANI %2.3 TÜR. AVUSTRALYA’DA BU %2.1’DİR. RADYO TERAPİNİN BAŞARI ORANI %2.2 CİVARINDADIR. GÜNEŞİN TEDAVİ ETME GÜCÜYLE BU ORAN KARŞILAŞTIRILDIĞINDA (%77). EĞER YETERLİ D VİTAMİNİ ALIRSANIZ NE NEZLEYE, GRİBE, NE DE KANSERE YAKALANMAZSINIZ, DİYABET HASTASI OLMAZSINIZ. BÜTÜN BU HASTALIKLAR DÜŞÜK D VİTAMİNİ SEBEBİYLE OLUŞUR”

NOT: D VİTAMİNİ ASLINDA HER YERDE HAYATİ OLARAK GEÇİYOR. BEDENLERİ ROBOT GİBİ DÜŞÜNÜRSEK VİTAMİN D BİZİM BATARYAMIZDIR. EĞER YETERLİ BATARYASI YOKSA BİR CİHAZ NE OLUR, ÖNCE ÇALIŞMA KABİLİYETİ ZAYIFLAR, SONUNDA BATARYA BİTİNCE ÇALIŞMAZ. pH ne kadar önemliyse vitamin D alınması da o kadar önemlidir. Bunu Dr.Young da söylüyor ama sık hiç tekrar etmiyor, sanırım çiftliğindeki hastalarına bunu özelikle tavsiye ediyor ya da çok denk gelmedik. Kanserle ilgili bütün okuduğum yazılarda hep Vitamin D vurgusu yapılıyordu. Bunu geçen sene ben de vurguladım ama sonra başka konulara atlayınca yine aklımdan gitmişti. Bu kış aylarında en azından Solgar Vitamin D3 hapları alınabilir. Ya da hava iyi olduğunda öğlen vakti 15 20 dk bile yürüyüş yapılsa güneşte çok sağlıklı olunur. Öğlen yürüyüşlerine önem vermek lazım 25 dk yürüsek mükemmel olur. (Yazı alıntıdır, yazarını bulabilirsem eklemek isterim)

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
error: