Ana Sayfa Yazılım xenForo xenForo v2.1.0 Beta 6 Türkçe Dil Dosyası

xenForo v2.1.0 Beta 6 Türkçe Dil Dosyası

2
53
xenForo 2.1.6 Beta 2 Türkçe Dil

Merhaba değerli xenForo kullanıcıları. xenForo yazılımı desteği sunan xFDestek.com ‘u kapattıktan sonra artık desteği kendi blog sayfamdan vermeye devam edeceğim. İlk paylaşımı xenForo’nun v2.1.0 Beta 6 (Geliştirilme aşamasında) sürümünün resmi karşılığı Türkçe tercümanı olarak hazırladığım reklamsız, titiz ve tamamı Türkçe çevrilmiş dil dosyasını yayınlamakla devam edeceğim.

XenForo 2.1.0 Beta 6 Türkçe yama, Dil paketi

XenForo 2.1.0 Beta 6 Türkçe yaması, Türkçe dil paketidir.​ Xenforo 2.X.X değişiklikleri sürekli güncellenecek xenforo güncellemelerini takip ederek güncel Türkçe yama, Türkçe dil paketi sizlerin kullanımına sunacağım.​​

Kullanım yükümlükleri;

  • Çevirinin tamamı türkçedir. Alt kısımda (footer) kesinlikle URL bulunmaz!
  • Bu yama sadece XENFORO 2.1.x sürümleri için kullanılabilir!
  • Türkçe çeviri tamamen benim tarafımdan yapılmıştır.
  • İçeriğinde gizlenmiş, kullanıcılar tarafında görülebilir reklam içermemektedir.
  • Bu Türkçe çeviri değiştirilemez, düzenlenemez ve kesinlikle dağıtılamaz.

Bilgilendirme;

Çeviride bazı alanlarda tercüme, anlam, karakter, yazım hataları buluna bilir lütfen bu alanları bildirin daha verimli kullanışlı bir xenforo çevirisini elde edip daha anlaşılır bir xenForo elde etmiş olalım.

Ekran görüntüleri;

Boş zamanlarımda hobi olarak Web Developer (İnternet Geliştiriciliği) denilen şeyi yapmaktayım. Bu blog sayfamda kafamdan geçen her türlü gereksiz bilgiyi paylaştığım bir ortam. İnternet ile ilgili bilgilerin kendi dilimden anlatıldığı bir site olup birkaç farklı yazarın da bilgileri de olsa genellikle kendim yazıyorum. Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına kendi sitesi yildirmaz.org ‘da devam ettiriyorum.

2 YORUMLAR

    • @Cihan Garip merhablar, xenForo kurulumu yapmak için makale hazırlıyorum. Ayrıca xenForo.com üzerinden paylaştığım Türkçe Dil Dosyası Kaynağına yazmış olduğunuz türkçe kullanım nedeni ile kaynağımı da sildiler. Bunun için size ayrıca teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

error: