Merhaba değerli xenForo kullanıcıları. xenForo yazılımı desteği sunan xFDestek.com ‘u kapattıktan sonra artık desteği kendi blog sayfamdan vermeye devam edeceğim. İlk paylaşımı xenForo’nun v2.1.0 Beta 6 (Geliştirilme aşamasında) sürümünün resmi karşılığı Türkçe tercümanı olarak hazırladığım reklamsız, titiz ve tamamı Türkçe çevrilmiş dil dosyasını yayınlamakla devam edeceğim.

XenForo 2.1.0 Beta 6 Türkçe yama, Dil paketi

XenForo 2.1.0 Beta 6 Türkçe yaması, Türkçe dil paketidir.​ Xenforo 2.X.X değişiklikleri sürekli güncellenecek xenforo güncellemelerini takip ederek güncel Türkçe yama, Türkçe dil paketi sizlerin kullanımına sunacağım.​​

Kullanım yükümlükleri;

  • Çevirinin tamamı türkçedir. Alt kısımda (footer) kesinlikle URL bulunmaz!
  • Bu yama sadece XENFORO 2.1.x sürümleri için kullanılabilir!
  • Türkçe çeviri tamamen benim tarafımdan yapılmıştır.
  • İçeriğinde gizlenmiş, kullanıcılar tarafında görülebilir reklam içermemektedir.
  • Bu Türkçe çeviri değiştirilemez, düzenlenemez ve kesinlikle dağıtılamaz.

Bilgilendirme;

Çeviride bazı alanlarda tercüme, anlam, karakter, yazım hataları buluna bilir lütfen bu alanları bildirin daha verimli kullanışlı bir xenforo çevirisini elde edip daha anlaşılır bir xenForo elde etmiş olalım.

Ekran görüntüleri;

2 YORUMLAR

    • @Cihan Garip merhablar, xenForo kurulumu yapmak için makale hazırlıyorum. Ayrıca xenForo.com üzerinden paylaştığım Türkçe Dil Dosyası Kaynağına yazmış olduğunuz türkçe kullanım nedeni ile kaynağımı da sildiler. Bunun için size ayrıca teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here