Home » Genel » X Men 2 Türkçe Dublaj İzle

X Men 2 Türkçe Dublaj İzle

Mutantların hiç beklenmeyen yeni bir düşmanları ortaya çıkmıştır. Çevrelerinde yaşayan insanlar onlar için büyük bir tehlikedir zaten halihazırda. Yeni ortaya çıkan düşman bir mutanta oranla çok güçlü olan bu düşman her şeyi harabeye çevirebilecek bir güce sahiptir. Şehirde yaşayan halk ise mutantlara karşı protesto gösterileri yapmakta olduklarından işler daha da zor gitmeye başlayacaktır. Bir askeri lider olan William Stryker mutantların tamamının kayıt altına alınması ve bu şekilde onlarla mücadele etmenin daha kolay olduğunu söylemektedir ve destek de almışdır bu konuda. X-MEN Malikanesi’nden başlamayı planlayarak mutantların tamamını yok etmeyi amaçlamaktadır. Magneto ve Profesör Xavier kimsenin beklemediği bir anda birlik olurlar ve konutanı durdurmak , mutantların varlığını devam ettirebilmesini sağlamak amacıyla biraraya gelirler.

Flim Bilgileri

IMDB puanı: 7.8/10 Yapım: 2003 ~ ABD, Kanada Oyuncular: Hugh Jackman,Patrick Stewart,Ian McKellen ,Famke Janssen,Anna Paquin Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Macera Senaryo: Bryan Singer, Zak Penn, David Hayter Yönetmen: Bryan Singer

Bölüm 1

 

Bölüm 2

Bölüm 3

 

Bölüm 4

 

Bölüm 5

 

Bölüm 6

 

Bölüm 7 (Son)

  Flimi izledikten sonra yorum yapacağınızı ümit ediyorum 🙂 Herkeze iyi seyirler.

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

Yorum yok

  1. part lar çalışmıo

error: