Home » Wordpress » WordPress 3.2 Çıktı. İşte Yenilikler!

WordPress 3.2 Çıktı. İşte Yenilikler!

Dün admin panelinde dolanırken uyarı geldi. WordPress 3.2 çıkmıştır lütfen güncelleyin diye 🙂 Dün WordPress.ORG sitesinden baktım ingilizce versiyon olarak geçiyordu. Türkçesini bekledim.Bugünde yükseltmeyi bitirdim arkadaşlar. Admin panelimin baştan aşşağı değiştiğini gördüm.Ekstra özelliklerin geldiğini farkettim ve gayette başarlı olmuş. İnşallah daha iyiye gider. Birde Shiftdelete sitesinde okuduğuma göre 15 Milyon kişi indirmiş!

 

Nasıl güncellerim?

Yönetim paneline girmek ve güncelleme butonuna basmak. ( Bu kadar basit!)

Ne özellikler geldi?

Bir süredir beklenen ve firmanın da çok önem verdiği WordPress 3.2, bünyesinde ciddi değişiklikler içeriyor. Bir önceki sürüm olan WordPress 3.1, tam 15 milyon kişi tarafından indirilmişti.Yeni sürümde, asıl odaklanan noktalar;hız ve kolaylık.

Destek / Köstek!

WordPress 3.2, Internet Explorer 6 desteğini vermezken, sunucu tarafındada PHP 5.2.4 ve MySQL 5 desteği istiyor. O nedenle güncellemeden önce bu bileşenlerin yüklü olduğundan emin olmalısınız.

400‘den fazla güncellemenin yer aldığı WordPress 3.2, içerik yönetim sistemi isteyenler için ideal bir çözüm olabilir.

İyi bloglamalar…

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.
error: