Home » Programlar » Windows 8 Beta Sonunda İnternete Sızdı!

Windows 8 Beta Sonunda İnternete Sızdı!

Windows 8’den sızan ekran görüntüleri bu aralar duraklamış olsa da Winunleaked.tk’nin yayınladığı Windows Server 8 beta’nın kurulum ekranı, işletim sisteminin sunucu sürümünü ortaya çıkarmış oldu.

 

Sızıntıyı yapan Winunleaked.tk web sitesine göre bu beta sürümü, “çok sayıda değişiklik, yeni dashboard arayüzü, yeni özellikler ve optimize edilmiş kod” ile geliyor. Windows 8 ve Windows Server 8’in resmi beta testine açılmadan önce daha fazla sızıntının açığa çıkması bekleniyor.

 

 

Windows 8’in beta sürümünün Şubat ayının sonunda tanıtılması, önümüzdeki hafta başlayacak Tüketici Elektronikleri Fuarı’nda (CES) ise Windows 8’in son yapısının Steve Ballmer tarafından gösterilmesi bekleniyor.

-kaynak-

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.
error: