Home » Oyunlar » Modern Warfare 3 "çıldırttı!"

Modern Warfare 3 "çıldırttı!"

Konu oyunlar olduğu zaman, kimileri için işler gereğinden fazla ciddileşir. Merakla beklenen oyunlar ön sipariş edilir ve çıktığı gün satıcıların kapılarında uzun kuyruklar oluşur. Fakat bu demek değildir ki istettiğiniz oyununuz kesin olarak elinize aynı gün geçecek.Bu ve benzeri aksaklıklar ülkemizde de dünyada da sürekli gündeme gelmektedir.

 

Fakat 9news.com isimli sitenin haberine göre, Colorado’nun Aurora bölgesinde yaşayan 31 yaşındaki Lomorin Sar, Activison’nun çok beklenen FPS oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare 3 için verdiği ön siparişe rağmen oyununa ulaşmayınca, işin şekli biraz değişti. Olaylar şöyle gelişti: Dünyaca tanınan oyun satış noktalarından Best Buy ‘a uzun zaman önce verdiği siparişi almak üzere yola çıkan Lomorin Sar, mağazaya vardığında CoD: MW3’ün bütün kopyalarının tükendiğini öğrendi. Bir anda deliye dönen Sar, gördüğü bütün çalışanları tek tek azarladı. Hızını alamayan MW3 müşterisi sonunda Best Buy mağazalarını havaya uçurmakla tehdit etti.

 

Çalışanlarsa şüpheli şahıs dükkanı terk eder etmez polis ile iletişime geçtiler ve polis, şüpheli henüz arabasına binip uzaklaşamadan kendisini yakaladı. Toplum huzurunu bozmaktan tutuklu bulunan Sar ise yaptığı hareketin bedelini ödüyor…
Sonuç olarak oyun ya da değil hiç fark etmez, biraz sabretmek genelde yapılacak en doğru hareket olarak bir kez daha karşımıza çıkmayı başardı.

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

3 Yorumlar

  1. Bence de sabırlı olmak, beklemek gerekir… Torrente düşene kadar 😀

  2. valla ne diyim adam hakLı kimse olsa cıldırır düşünsenize bişeyi kaç ay önceden sipariş ediyosun sonra gelmiyo gidip bi bakıyosun bütün kopyalarının bittiğini öğreniyosn 😀 iyi bile dayanmış 😀 azarlamakla 😀

error: