Home » Genel » İzledim: Mekanik – The Mechanic 2011 Türkçe Dublaj

İzledim: Mekanik – The Mechanic 2011 Türkçe Dublaj

1972 Senesinde aynı isimle yapılan filmde Charles Bronson, soğuk kanlı işini iyi yapan bir kiralık katil rolündeydi. Bu filmi günümüze uyarlayan yapımcılar baş rol oyuncusu olarak Jason Statham’ı seçmişler. Filmin ilk dakikaları biraz durağan ilerliyor. Eğer sıkılmadan sonuna kadar izlerseniz son yarım saatlik kısımda bol bol aksiyon dolu sahneleri görme imkanınız olacak. Filmin konusunada biraz değinirsek; filmin ismi olan mekanik, yeraltı dünyasındaki bir örgütün düşmanlarını öldüren tetikçilerine verdiği isimdir. Bu örgüt içinde yer alan kahramanımız Arthur Bishop ise, işini kusursuz yapan profesyonel bir mekaniktir.

Yönetmen: Simon West ,
Senaryo: Lewis John Carlino , Richard Wenk ,
Yapımcı: William Chartoff , Rob Cowan , René Besson , Robert Chartoff , Avi Lerner ,
Görüntü Yönetmeni: Eric Schmidt ,
Müzik: Mark Isham ,
Gösterim Tarihi: 2011-01-28
Ülkesi: Amerika Birlesik Devletleri

CD-1

CD-2

CD-3

CD-4

CD-5

İyi seyirler arkadaşlar 🙂 İnşallah bir yorumu haketderiz 🙂

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

2 Yorumlar

  1. geçenlerde izledim müthiş bir film 3tane cinayeti gösteriyor keşke daha fazla cinayeti gösterseydi 😛 eline sağlık yinede 😀

error: