Home » Genel » Lanetli Yaratık 2011 Türkçe Dublaj

Lanetli Yaratık 2011 Türkçe Dublaj

Daha yeni 2011 yapım güzel bir film izledim. Oldukça hoşumada gitti 🙂 Sizlerlede paylaşmak istedim. Bende akşamları film izlemenin zevki çok. Genelde her akşam/gece film izlerim. Buda benim Film zevkim işte. Neyse gelelim film konusuna. Filimin özeti şöyle arkadaşlar. Kate (Kacey Barnfield) ve kardeşi Joel (Colin Maher), beş yakın arkadaşları ile birlikte karavana atlayıp uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkar. Ancak yolda başlarına gelen bir kaza, bu macerayı tam bir kabusa dönüştürür. Simuroc adını taşıyan devasa bir kuş, Kate ve arkadaşlarının peşindedir. Ağaçlık arazide sıkışıp kalan kalan gençler, bu yırtıcı hayvan için birer ava dönüşmüştür.

Film bilgileri:

Yapım: 2011 ~ ABD
Tür: Bilim Kurgu, Fantastik, Gerilim, Macera
Yönetmen: Johannes Roberts
Oyuncular: Eliza Bennett, Stephen Rea, Kacey Barnfield, Colin Maher, Diarmuid Noyes, Eve Macklin, Kobna Holdbrook-smith, Ned Dennehy
Senaryo: Rick Suvalle
Yapımcı: Adrian Sturges
Müzik: Ray Harman
Süre: 1 saat 30 dk

BÖLÜM – 1

BÖLÜM – 2

BÖLÜM – 3

BÖLÜM – 4

BÖLÜM – 5 ve SON

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.
error: