Bu Gizlilik Politikasında, web sitesimizi ziyaret edenlerin gizliliğini korumak ilke olarak benimsemiştir. Bu nedenle yildirmaz.org Gizlilik Politikası, web sitemizi kullanırken kullanıcılara ilişkin ne tür bilgilerin tarafımızca alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır.

Ayrıca yildirmaz.org Gizlilik Politikası çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun sizin tarafınızdan nasıl denetlenebileceği ve istediğinizde bize başvurarak bu bilgilerin silinmesini nasıl sağlayabileceğiniz belirtilmektedir. Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem tarafımızca yerine getirilecektir.


 1. yildirmaz.org Gizlilik Politikası, internet sitesinden link verilmiş başka siteler (hyperlinked web siteleri) için geçerli değildir.
 2. yildirmaz.org internet adresine kayıt olduğunuzda, bültenimize abone olduğunuzda, bir ankete yanıt verdiğinizde veya bir formu doldurduğunuzda tarafınız hakkında bilgi toplamaktayız.
 3. Bir mal veya hizmet sunulması durumunda yildirmaz.org üzerinden sipariş verirken veya kayıt olurken uygun bir şekilde, adınızı, e-posta adresinizi, posta adresinizi veya telefon numaranızı girmeniz istenebilir.
 4. Bununla birlikte, yildirmaz.org adlı sitemizi kayıt olmadan ziyaret edebilirsiniz.
 5. yildirmaz.org kullanıcılarına ait kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu esaslarına göre kullanıcılar kişisel verilerin kullanılması izin verdiği takdirde yildirmaz.org Kullanım Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli kapsam ve sürede işlenebilir saklanabilir. Sizden topladığımız bilgiler aşağıdaki amaçlardan herhangi biri için kullanılabilir:
  Deneyiminizi kişiselleştirmek için bilgileriniz bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi cevap vermek için,
  Web sitemizi geliştirmek için sizden aldığımız bilgi ve geri bildirime dayalı web sitemizin olanaklarını iyileştirmek için,Müşteri hizmetini iyileştirmek amacıyla bilgileriniz, müşteri hizmet taleplerine ve destek ihtiyaçlarına daha etkili bir şekilde yanıt vermek için,
  İşlemleri kaydetmek için ister kamusal ister özel olsun, satın alınan ürünü veya istenilen hizmeti hızlı bir şekilde teslim etmek amacı haricinde, sizin izniniz olmadan bilgileriniz her ne sebeple olursa olsun satılmayacak, takas edilmeyecek, transfer edilmeyecek veya başka bir şirkete verilmeyecektir. Madde 7.’ De anılan durumlar saklıdır.
  Düzenli e-postalar göndermek, haberler, güncellemeler, ilgili ürün veya hizmet bilgisi paylaşmak için,
  Daha sonraki e-postaları almak istemediğiniz durumlarda her e-postanın alt kısmında detaylı abonelik iptali talimatları tarafınızla paylaşılmaktadır.
 6. Sitemize giriş yaptığınızda, kişisel bilgilerinizi gönderdiğinizde veya sisteme girdiğinizde kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çeşitli güvenlik önlemleri uygulanmaktadır.
 7. Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi üçüncü taraflara paylaşılmaz veya başka bir şekilde transfer edilmez ancak web sitemizde üçüncü taraf ürünlerini veya hizmetlerini dahil edebiliriz veya sunabiliriz. Bu üçüncü taraf siteleri farklı ve bağımsız gizlilik politikalarına sahiptir. Bu nedenle, bu sitelerin içeriği ve faaliyetleri için hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Bununla birlikte, yildirmaz.org sitesinin bütünlüğünü korumaya ve bu siteler hakkındaki herhangi bir geri bildirimi karşılamaya çalışırız.
 8. Bilgileriniz yasama ve yürütme organları ve mercilerinin talepleri veya mahkeme/savcılık kararlarına istinaden, yasalara uygun olarak gözden geçirebilecek, saklanacak ve yetkili mercilere açıklanabilecektir.
 9. Kişisel olmayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam, anket ya da diğer kullanımlar için diğer taraflara sağlanabilir.
 10. COPPA (Çocukların Çevrimiçi Gizliliği Koruma Yasası) gerekliliklerine uygun olarak hareket etmekteyiz ve 13 yaşın altındaki hiç kimseden bilgi toplamamaktayız. Web sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin tümü en az 13 yaşında olan veya daha büyük olan kişilere yöneliktir. Web sitemizin kullanımını yöneten kullanım, feragat ve sorumluluk sınırlamalarını belirten Şartlar ve Koşullar bölümünü adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Bu gizlilik politikası en son 11/05/2018 tarihinde Emre tarafından güncellenmiştir.

Bu Gizlilik Politikasını çeşitli zamanlarda güncelleyebilirim. Güncelleme yapıldığı zaman değişiklikler hemen akabinde yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

yildirmaz.org Siteyi düzenli olarak ziyaret ediyorsanız, Gizlilik Politikası sayfasını düzenli olarak kontrol etmenizi öneririm. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanınız.

error: