Merhaba arkadaşalar, iki gündür ne yapıyorum?İki gündür bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine W3C Validators hatalarını gidermeye başladım.Hem CSS hemde kodlama açısından bir kaç hatalarım var(mış) onları giderdim.Bildiğiniz gibi üst tarafta üyelik giriş panelim vardı.Kodlama sistemi hatalı olduğu için kaldırdım.Tekrar ekleyecek miyim? Evet tekrar ekleyeceğim.Ama önce kodlama sistemini W3C’ye göre düzenlemem gerekiyor. Farkettiyseniz sağ tarafta blog bölümünde en çok okunan konular listesinde de aynı şekilde sorunlar var(mış) onlarıda düzenlemeye başladım.
Bunu yapmaya başlamadan önce kaç tane hatam vardı? 192 hata, 34 uyarı(lar) vardı.

Yaklaşık saat 16:00 ile 21:00 arası süren çalışma sonrasında kodları düzenlemeyi başardım.

Biraz uğraştırıcı ama eğlenceli hale geldi düzenlemek. Söylediğim gibi diğer 2 3 modifikasyonuda böyle düzenledikten sonra tekrar sizlere sunacağım. W3 hatalarını gidermeniz tasarımcı arkadaşlar açısından yüksek performans elde ettiğini biliyoruz. Sizlerinde W3 hatalarını gidermenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Boş bir zamanımda diğer ince detaylarıda düzelttikten sonra modları tekrar eski haline getirip yine eski kaldığım yerden devam edeceğim. Hatalara bakmak istiyorsanız yada Validator.W3.Org sitesinden sitemi kontrol edebilirsiniz.
W3 hatalarınızı gideremiyorsanız ufak ücretler karşılığında sitenizi daha verimli hale getirebilirim. Eğer yaptırmak isterseniz menü kısmından İletişim bölümünü kullanarak bana ulaşabilirsiniz. WordPress yada başka bir sistem olması önemli değil.
Heinize iyi çalışmalar, İyi bayramlar dilerim

4 YORUMLAR

  1. Evet abi aynen öyle 🙂 Popüler yazılarım eklentisinde sorun kaldı bir tek. Onuda çözemediğimden destek sitelerine sordum fakat cevap hala yok 🙂 İnşallah en kısa sürede bu sorunumuda halledeceğim.

Bir Cevap Yazın