Oyun Canavarı ASUS ROG Mobile ve Fiyatı!

0
27

Bundan yaklaşık 2 ay önce tanıtılan ASUS ROG Phone özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. 6 inç Full HD+ AMOLED ekran ile 90 Hz tazeleme oranı ve 1 milisaniye tepki süresi sunuluyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 845 mobil platformundan alan akıllı telefonun işlemcisi hız aşırtma ile 2.96 GHz saat hızında. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunulan ROG Phone için 512 GB depolama alanı seçeneği de sunulacak.

12 Megapiksel + 8 megapiksel çift arka kamera ve 8 Megapiksel selfie kamerasıbulunan cihazda, parmak izi okuyucu ve RGB aydınlatma sunuluyor. Quick Charge 4.0 ve ASUS HyperCharge destekli 4,000 mAh batarya, 3 adet USB-C portu3.5 milimetre ses girişi de diğer detaylar arasında yer alıyor.

Soğutma fanıgamepad, ikincil 6 inç ekran ve dahili batarya sunan istasyon ve cihazı bilgisayar olarak kullanmanızı sağlayacak masaüstü istasyon ile cihaz oldukça geniş bir aksesuar seçeneği de sunacak. Tabii ki tüm bu detaylar cihazın fiyatına da ciddi anlamda yansımış desek yeridir.

Finlandiya merkezli mobil operatör Telia ile ortaya çıkan fiyata göre, ASUS ROG Phone fiyatı 999 avro. Ürünle beraber 199 avro değerindeki ASUS ROG Delta kulaklık seti de ücretsiz olarak hediye ediliyor. Bu fiyatın temel model için olduğunu ve 512 GB seçenekli modelin fiyatının belirsiz olduğunu da belirtmek gerek. Ayrıca aksesuarlar için de ayrıca bütçe ayrılması gerekiyor. Oyun telefonunun diğer pazarlarda ne zaman satışa sunulacağı da şu an için açıklanmış değil.

Peki ASUS ROG Phone fiyat etiketi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Boş zamanlarımda hobi olarak Web Developer (İnternet Geliştiriciliği) denilen şeyi yapmaktayım. Bu blog sayfamda kafamdan geçen her türlü gereksiz bilgiyi paylaştığım bir ortam. İnternet ile ilgili bilgilerin kendi dilimden anlatıldığı bir site olup birkaç farklı yazarın da bilgileri de olsa genellikle kendim yazıyorum. Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına kendi sitesi yildirmaz.org ‘da devam ettiriyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here