Home » Genel » İzledim : Felaket Adası – Türkçe Dublaj

İzledim : Felaket Adası – Türkçe Dublaj

Yaklaşık iki saat önce güzel bir film daha izledim. Sizlerinde izlemesini tavisye ederim. Filmin konusu Bir askeri birimin eskiden geliştirdiği virüs salgınını geliştirerek daha kötü bir virüs elde etmesi. 6-7 yıl sonra ise bu virüsün iki grup gencin gezintisi sırasında tünel içersinde ölü cesetlerin bulmasıyla başlıyor.Bir adada rock konseri yapılır. Müziğin sesinin kısılmadığı, büyük insan topluluğunun olduğu adada bir virüs oradaki insanları öldürmeye başlar. Ada karantinaya alınır. Film oradaki insanların yaşadıklarını ve virüsü yok etmeye çalışan kişilerin durumlarını anlatmaktadır.

Gösterim tarihi: 1 Şubat 2011
IMDB puanı: 5.0/10
Yapım: 2011
Oyuncular: Viva Bianca, Simone Kessell, Damian Walshe-howling, Luke Arnold, Anna Hutchison, Christopher Morris, Grant Bowler, Harry Cook, James Mackay, Paul Padagas
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Gerilim
Senaryo: Matt Ford
Yönetmen: Tony Tilse
Alternatif İsim: Panic At Rock Island

DİSK – 1

DİSK – 2

DİSK – 3

DİSK – 4

DİSK – 5 ve SON

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.
error: