Home » Sosyal Medya » Facebook'tan bir yenilik daha geldi!

Facebook'tan bir yenilik daha geldi!

Facebook’ta yıllardır etkinlik düzenleyip doğum günü daveti gönderiyoruz. Fakat bu tarz etkinlikleri takip etmek, kimi zaman etkinlik oluşturmaktan daha zor bir hale gelebiliyordu.

Bildiğimiz sağ çerçevede beliren etkinlikleri izlemek, çogunlukla baş belası olmuştur zira bir kere kaçırdığınız vakit artik bir sonraki ayın etkinliğiyle karsı karşıya kalmanız kaçınılmazdır. Facebook sonunda bu soruna bir çözüm bulmuş gibi görünüyor. Bu organizasyon ve doğum gibi etkinliklerini, detaylı bir takvim üzerinde takip edebileceğinizi söylesek ne dersiniz?

Evet, gerçek bir takvimden bahsediyoruz. Facebook’un bu yeni “takvim görünümü” sayesinde artık hiçbir etkinliği kaçırmanız söz konusu değil. Bu özelliğin oldukça basit ve kullanışlı oluşundan bahsetmeye lüzüm bile yok.

Arkadaslarınızın düzenlediği organizsyonlar, o ayki takvimde kendi resimleriyle birlikte belirince, takip etmek de bir o kadar kolay ve eğlenceli hale gelecektir. Facebook’un bu taze özelliğiyle henüz karşılasmadıysanız sorun yapmanıza gerek yok zira önümüzdeki günlerde sosyal paylaşim devi bu uygulamaısnı tüm kullanıcılarına ulaştırmayı planlıyor.

-kaynak-

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

Bir yorum

error: