Home » Genel » Emre V3 Yeni Teması İle Yayında

Emre V3 Yeni Teması İle Yayında

Uzun zamandır ne yapacağımı şaşırmış bir şekilde yine abuk subuk bir şeyler karalamayı başarmakta bire bir insanım sanırım. Aslında artık makale yazasımda yok. Nedenide şu; Yaklaşık topu, topu toplasanız şurada parmakla sayılacak kadar alıntı yaptığım (aklıma karalayacak birşeyler gelmediği için oda)  parmakla sayılacak kadar az konum varken, başkalarının 2, 3 saat emek harcayıp hazırladığım dökümanları başka sitelerde izin alınmaksızın görünce çok üzülüyorum.

 

Tamam alabilirsin, saygı duyarım. Güzel yazmıştırım yada hoşuna gitmiştir makalem. Sende kopyalayıp yapıştırma gereksimi duymuştursun. Sorun yok kopyala/yapıştır buna sözüm yok. Ama niyeyse bizim Türk insanlarında (herkez üzerine alınmasın) ‘başka sitelere gitmesin, ben yazmışım sansınlar’ gibi düşünsel bir çerçeveye kapıldıkları için ‘kaynak’ belirtme gereksimi duymuyorlar. Aslında alakası yok. (Ç)alan kişinin üyesinde yada ziyaretçisinde gözüm yok. Eğer öyle birşey olsaydı buraya açtığım konuları farklı sitelere yazar altına direk kendi sitemin orjinal bağlantısını verir geçerdim. Yapamaz mıyım?

 

Bu konu hakkında size sayfalar dolusu yazıda yazsam biliyorum ki, mutlaka aranızda kıskanç, emek hırsızı çıkacaktır. Siz çalmaya devam edin. Ben yazmaktan bıktım. Yazı yazmadığım şeyi nasıl çalacaksınız onu merak ediyorum şuanda. Neyse konuma dönmek istiyorum. Bu temayı neden seçtim?

 

Çünki sade; kolay erişebiliyor. Herşey avuçlarınızın altında. Her kategoride farklı konu. Hangi kategori ilginizi çekiyorsa o kategoriyi göz önüne alma gereksimi duydum. Henüz banagöre BETA aşamasında olan bu yeni nesil temam biraz geliştirebilirsem (ki geliştireceğime inanıyorum) daha iyi yerlere getireceğim. Bunu zaman geçtikçe artık ilerleyen zamanlarda hep beraber göreceğiz 🙂

 

Şimdilik geliştirmeye devam edeceğim. Esen kalın..

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

2 Yorumlar

  1. Yeni Temanın Son Halini Sabırsızlıkla Bekliyorum kanka 🙂

  2. EMRE kardeşim forum sitesi açarsn daha iyi olur örnek: http://www.e-servisler.com/forum bu site tarzında gerçek dostluğun ve paylaşımın olduğu bi site aradığım bir çok konuyu buluyorum..

error: