Affet bizi! #ÖzgeCanASLAN

0
350

Burada Allah yok yazılı kapıdan içeri girecek,ranzaların arkasında koğuşun en nemli en soğuk yerine ince bir battaniye atılacak soğuk ciğerine işlesin böbreği iflas etsin üşütsün ateşi tavan yapsın diye,yatacağı yer belli olunca ses geçirmeyen karanlık bir odaya götürülecek 10-15 gardiyan var işini çok iyi bilen,ölmeyecek şekilde dövecekler,diz çökecek dövecekler,yatacak dövecekler,soyacaklar dövecekler,ıslatacaklar dövecekler,merak etmeyin nesneler sokacaklar yapmak istediği şerefsizliği tadacak bin bir katını yaşayacak.
Allah diyecek yok diyecekler,peygamber diyecek izinde diyecekler,haşa inançsız değiller bu şerefsize zamanında aklın nerdeydi dercesine yapacaklar her şeyi,suuuu diyecek yüzüne yaralı bölgelerine işeyecekler,açım diyecek vc ye kitleyecekler açlığı yatışsın diye,yanlış anlama vc dediysem yerler fayanslı cicili bicilii sprey kokulu mis pak değil,aklın almaz rezaleti çişini yapmaya gidemenn 3 gün tutarsın donuna işersin o vc ye gitmezsin ama o orda 48 saat yatacak,ölmez korkma ölmez,koğuşa getirilecek özel yatağında istirahatına çekilecek,gözlerini küçülecek,dudağı mosmor olacak,mangal partisi ver kuş sütü ile donat masayı tobe canı istemez iştah bitecek tad alma koku alma duyusu kalmayacak,ciğerleri bitecek önce,sonra böbreği iflas edecek.
Öksüremez hale gelecek öhö öhö diyemeyecek ihii ihiii ihhh gibi bişeyler derken bir sabah bir bakacaklar domuz leşi gibi şişmiş,işte o zaman o melek yüzlü ozgecanın ruhu huzur bulacak,yani inşallah dilerim…
 
Mekanın cennet olsun güzel insan koruyamadık seni ve insanlığımızı koruyamadık iyi bir anne iyi bir baba olamadık birey olamadık birey yapamadık insan olarak her şeyi bulduk kendimizi bulamadık #ÖzgeCanASLAN 🙁

Boş zamanlarımda hobi olarak Web Developer (İnternet Geliştiriciliği) denilen şeyi yapmaktayım. Bu blog sayfamda kafamdan geçen her türlü gereksiz bilgiyi paylaştığım bir ortam. İnternet ile ilgili bilgilerin kendi dilimden anlatıldığı bir site olup birkaç farklı yazarın da bilgileri de olsa genellikle kendim yazıyorum. Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına kendi sitesi yildirmaz.org ‘da devam ettiriyorum.

Bir Cevap Yazın