Home » Genel » Cehennem Geçidi 2010 Türkçe Dublaj

Cehennem Geçidi 2010 Türkçe Dublaj

Stonehenge civarında bir grup arkeolog tarafından yapılan kazılarda, insan iskeletine rastlarken birde büyük kayanın altında antik görünüm içeren bir makina bulacaklardır. Fakat tabi bu makinayı bulan kişiler nasıl kullanıldığını bilmedikleri için farkında olmadan mekanizmayı harekete geçirirler. Tabi buda hiç iyi olmayacaktır,  çünkü Dünya’yı tehlikeye attıklarının farkında bile değillerdir, artık gelişmeler sürekli olumsuz yönde ilerlemektedir.  Bilim kurgu film hayranlarının kaçırmaması gereken film türlerinden olduğunu belirtir keyifli seyirler dileriz..

 

Yapım:  2010
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu
Yönetmen: Paul Ziller
Senaryo: Brad Abraham, Paul Ziller
Yapımcı: John Prince
Görüntü Yönetmeni: Anthony C. Metchie
Süre: 1 saat 27 dk
Oyuncular: Misha Collins, Hill Harper, Peter Wingfield, Colin Lawrence, David Lewis, Tina Milo Milivojevic Mo, Stonehenge Apocalypse

 

DİSK – 1

DİSK – 2

DİSK – 3

DİSK – 4

DİSK – 5 – SON

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.
error: