Home » Oyunlar » Call of Duty Black Ops 2

Call of Duty Black Ops 2

Call Of Duty Black Ops ilk çıktığında grafik açısından yoğun şikayetleriyle beraberinde bir çok sorunu getirmişti. Bakalım Call of duty black ops 2 de neler varmış? Eğlence sektörünün bir numaralı ürünü haline gelen Call of Duty serisinin yeni oyunu duyuruldu. Bildiğiniz gibi artık Activision, her sene yeni bir Call of Duty oyunu çıkarıyor. Bu sebeple de iki firma Call of Duty oyunları üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz sene Modern Warfare 3’ü piyasaya süren Infinity Ward’dan sonra sıra bu sene Treyarch’daydı ve beklenen oldu. Treyarch, 2 sene öncenin başarılı oyunu Black Ops’un yeni versiyonunu yayınlayacağını açıkladı.

 

Modern Warfare 3’den sonra sıradaki yeni Call of Duty oyunu belli oldu. Call of Duty Black Ops 2 resmi olarak dün duyuruldu. Resmi site, kutu tasarımı ve ilk ekran görüntüleriyle video da kullanıcılara sunuldu. Oyunun çıkış tarihi de resmi olarak açıklandı. Call of Duty Black Ops 2, 13 Kasım 2012 tarihinde piyasada olacak. PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkacak ve en sevilen multiplayer modlarıyla birlikte gelecek.

Black Ops 2 ile ilgili ilk video da yayımlandı. Videodan da görüldüğü gibi artık helikopterler yerini uçan daha farklı araçlara bırakmış. Daha farklı diyoruz ancak bilimkurgu filmlerinden pek alıştığımız tasarımlar aslında. Black Ops 2, gelecekte geçiyor. Bu yüzden daha gelişmiş silahlar, araçlar, robotlar bulunuyor. Yine videonun sürprizi arasında zombiler de yer alıyor. Belki bu sefer zombiler oyunun ana senaryosuna entegre edilebilir.

Oyunun yine çok hareketli geçeceğini, durmadan aksiyonun içinde olacağımızı videodan anlayabiliyoruz. Özellikle at koşturmacalı sahnenin dikkatimi fazlasıyla çektiğini söyleyebilirim. İsterseniz lafı fazla uzatmadan sizi Black Ops 2‘nin ilk resmi videosuyla baş başa bırakalım.

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.
error: