24 Nisan 2019
Home » Genel » Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti

Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti

Bir vampiri sevdiğinizde, seçim hakkınız kalmaz. Bunun sevdiğiniz kişiyi inciteceğini bile bile nasıl kaçar, nasıl savaşırdınız? Sevdiğinize verebileceğiniz tek şey hayatınızsa, nasıl vermemezlik ederdiniz? Ya onu gerçekten seviyorsanız?Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire âşık olmak, Bella Swan için, bir fantezi ve kâbusun gerçeğe karışmasıdır. Edward Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir. Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyadır; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak, ya da iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir.

Frangman

Bella artık kararını vermiştir ve kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur. Önce Alacakaranlık’ta yıpranmış olduğunu, ardından Yeniay ve Tutulma’da da dağılıp koptuğunu gördüğümüz ipler, artık tamamen düzeltilip bir araya gelecek gibi görünüyor. Peki ya bu sonsuza kadar gerçekleşmezse?

18 Kasım 2011 sinemalarda

Hakkında Emre

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı... 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

Yorum yok

  1. SİTENİZE NE ZAMAN İZLEYEBİLECEĞİZ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

  2. alacakaranlık fılmınıın 4.bulamadım

    • Sitemin film bölümünü hazırlıyorum. Dünyada ilk ve tek REKLAMSIZ ve tatlı sade görünümünü elde etmek için yoğun çaba sarf etmekteyim. En kısa sürede film bölümünü açacağım. İlgin için teşekkür ederim.

  3. çok iyi olur bu filmi koyman siteye sabırsızlıkla bekliyorum tüm serisini izledim benim tarzım bu işte :))bu tarz filimleri siteye koymanı bekliyorum 😉

  4. offfff sonunda heycanla bekledim filim sabırsızlıklla izlemek için bekliyorum

    • Evet Senem bende bu flimi bekliyorum. Çıkar çıkmaz siteye eklemeyi düşünüyorum. Birde sanırım örümcek adamın son flimi çıkmış 🙂

Bir Cevap Yazın

error: